پیوند ها

رهبر ریاست جمهوری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران دولت

خدمات دولت همراه

سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

درگاه ملی خدمات دولت هوشمند

شعار سال

صندق خبری حراست شهرک های صنعتی

نظرسنجی

عملکرد شرکت شهرک صنعتی آذربایجان غربی را چگونه ارزیابی می کند؟
ثبت رأی 

جزئیات کامل خبر

تأکید بر حمایت از تولید داخلی در دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با مدیر عامل منطقه ازاد ماکو

تأکید بر حمایت از تولید داخلی در دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با مدیر عامل منطقه ازاد ماکو

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی خواستار حمایت ویژه مسئولان و دستگاه‌های خدمات‌رسان صنعت برای رفع مسائل پیش‌روی واحدهای تولیدی در سال حمایت از کالای ایرانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، علی عبدلی در دیدار با مدیر عامل منطقه آزاد ماکو اظهار کرد؛ با توجه به پتانسیل و موقعیت خاص جغرافیایی منطقه آزاد ماکو،این منطقه می تواند به قطب تولیدی و اقتصادی استان تبدیل شود و اقتصاد منطقه را متحول کند.

وی با اشاره به وجود 4 شهرک و ناحیه صنعتی در منطقه آزاد ماکو و موقعیت خاص شهرک های صنعتی مذکور و قرارگیری در جاده ترانزیتی بازرگان بیان کرد: استقبال مناسبی از صنعت و تولید در منطقه وجود دارد و در حال حاضر در شهرک صنعتی شماره 1 ماکو که یکی از زیباترین شهرکهای صنعتی استان محسوب می شود ، واحدهای فعال خوبی در حال فعالیت هستند که متاسفانه زمین صنعتی قابل واگذاری در این شهرک صنعتی باقی نمانده است.

عبدلی در ادامه گفت: مجموعه شرکت شهرک‌های صنعتی دو وظیفه عمده دارند که یکی ایجاد و تکمیل زیرساخت‌ها و ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی هست و دیگری نیز حمایت‌های نرم افزاری از واحدهای به بهره‌برداری رسیده که توسط معاونت صنایع کوچک شرکت انجام می‌پذیرد.

 رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی ادامه داد: نقش شهرک‌های صنعتی به دلیل اجتماع واحدهای تولیدی و صنعتی در آن‌ها از اهمیت خاصی در پیشرفت صنعتی و اقتصادی کشور برخوردار است که برای توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی موجود و ایجاد سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سطح آذربایجان غربی برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

وی در پایان با تأکید بر اینکه شهرک‌های صنعتی می‌توانند نقش ممتاز و بارزی در راستای رشد و پیشرفت اقتصادی داشته باشند، بیان داشت: باید با تلاش‌ها و پیگیری‌های ویژه سعی کنیم تا استان را به شأن و منزلت واقعی خود از لحاظ صنعتی‌سازی برسانیم.

خبر قبلی بررسی رفع موانع انتقال اراضی ملی به شرکت شهرکهای صنعتی استان
خبر بعدی دیدار مدیر عامل شرکت با مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی
Print
نویسنده : روابط عمومی
142 بازدید / رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

گالری شهرکهای صنعتی

طراحی و پیاده سازی : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان