پیوند ها

رهبر ریاست جمهوری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران دولت

خدمات دولت همراه

سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات

درگاه ملی خدمات دولت هوشمند

شعار سال

صندق خبری حراست شهرک های صنعتی

نظرسنجی

عملکرد شرکت شهرک صنعتی آذربایجان غربی را چگونه ارزیابی می کند؟
ثبت رأی 

جزئیات کامل خبر

بررسی رفع موانع انتقال اراضی ملی به شرکت شهرکهای صنعتی استان

بررسی رفع موانع انتقال اراضی ملی به شرکت شهرکهای صنعتی استان

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجان غربی بر همکاری مجموعه مدیریتی استان جهت رفع مشکلات پیش روی تولید، و به جریان انداختن چرخ های صنعت از طریق ایجاد و تکمیل زیرساختهای مورد نیاز در  شهرکها و نواحی صنعتی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، علی عبدلی در جلسه بررسی مسایل و مشکلات انتقال مالکیت اراضی ملی به شرکت شهرکهای صنعتی استان که با حضور مدیر کل منابع طبیعی استان ، معاونان و مدیران دو مجوعه برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه در سال گذشته به دلیل در اختیار نداشتن زمین صنعتی مناسب در برخی از شهرستانهای استان موفق به ارایه خدمات به علاقمندان به سرمایه گذاری در بخش تولید نشده ایم.

وی با تقدیر از تلاشها و همکاری های اداره کل منابع طبیعی استان در تامین زیر ساخت های لازم جهت توسعه شهرکها و نواحی صنعتی در آذربایجان غربی، گفت: در موضوع اشتغال و بیکاری، مشکلات فراوانی وجود دارد و یکی از پتانسیل هایی که می تواند برای اشتغال و جذب سرمایه گذار موثر واقع شود بستر سازی در زمینه صنعت است.

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با بیان اینکه مشکل اراضی و توسعه شهرک صنعتی تکاب با همکاری معاونت محترم هماهنگی امور اقتصادی استانداری طی تفاهم نامه با منابع طبیعی رفع شده است ، اظهار داشت: مطالعات ضرورت ایجاد و مکان یابی و تصویب در کمیته فنی و هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی در خصوص ناحیه صنعتی زولای سلماس نیز انجام یافته است که از مدیر کل محترم منابع طبیعی استان خواستاریم تا هرچه زودتر زیر ساخت های لازم برای تأمین زمین مورد نیاز شرکت شهرکهای صنعتی را مرتفع نمایند.

موسوی مدیر کل منابع طبیعی استان نیز در این نشست بیان داشت: با توجه به عملیات اجرایی در ناحیه صنعتی چهاربرج میاندوآب، در صورت وجود معارض در خصوص زمین تحویلی از سوی منابع طبیعی حل اینگونه مشکلات بر عهده این اداره کل می باشد.

وی در ادامه از تلاش مجوعه شرکت شهرکهای صنعتی و همکاران منابع طبیعی استان در زمینه اهمیت دادن به توسعه صنعت و اشتغال استان قدردانی کرد و اظهار داشت: امیدواریم در آینده نزدیک آذربایجان غربی به یکی از استانهای صنعتی کشور تبدیل شده و بتوانیم در زمینه اشتغال و تولیدات ملی نقش موثری ایفا کنیم.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد با توجه به پتانسیل استان و هم مرزی با سه کشور همسایه با برگزاری کارگروهی نسبت شناسایی و احصای اراضی مورد نیاز برای ایجاد شهرک صنعتی مرزی در منطقه سرو ارومیه و شهرستان پیرانشهر اقدامات لازم صورت پذیرد.

خبر قبلی رسیدگی به 13 فقره پرونده در هیات حل اختلاف داوری شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی
خبر بعدی تأکید بر حمایت از تولید داخلی در دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با مدیر عامل منطقه ازاد ماکو
Print
نویسنده : روابط عمومی
50 بازدید / رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

گالری شهرکهای صنعتی

طراحی و پیاده سازی : فناوران توسعه ایرانیان ایستا
دی ان ان